objavio
SVI BRUJE O OVOM SUSRETU NA POPULARNOM SAMITU! Srbin PAO U ZAGRLJAJ rođaki prinčeva, slika odjeknula
Mili pozirao sa rođakom kraljevske porodice
Kompozitor Aleksandar Milić Mili učestvovao je na prestižnom Adria Future Summit u Crnoj Gori odakle je podelio sliku koja je sve iznenadila.
Mili je pozirao sa mladom humanitarkom za koju je otkrio da je rođaka ni manje ni više nego kraljevske porodice.
Naime, Lexi je deo ugledne porodice Bowes-Lyon, blisko povezane sa britanskom kraljevskom porodicom, te u javnosti poznata i kao rođaka Princa Vilijama i Princa Harija.
– Neverovatno i zaista inspirativno vreme sa Lexi Bowes-Lyon. Ponosan sam i srećan što takvu dušu, otvorenog srca i skromnu mladu ženu mogu nazvati prijateljem. Njena dobrota, elegancija i posvećenost važnim ciljevima ostavljaju snažan utisak – napisao je Mili.
On je dodao da je zahvalan na razgovoru i trenutku koji su podelili, naglašavajući koliko mu znače ljudi koji se bave humanitarnim radom i ostavljaju trag u društvu.
Objava je brzo privukla pažnju pratilaca, koji su u komentarima pohvalili Milijev angažman i činjenicu da je bio deo ovakvog međunarodnog događaja.
(Espreso/kurir/prenela PV)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




